niedziela, 23 sierpnia 2015

Patchwork po Polsku - ZAPROSZENIE

Tak to jest, jak się pod jednym niebem spotkają dwie  kobiety opętane jedną manią.
Manią patchworkową...

No i te kobiety wymyśliły, że warto by było pokazać szerszemu gronu to, co powstaje w zaciszu naszych mniej lub bardziej wypasionych pracowni.
Żeby każdy, kto będzie miał chęć, mógł nakarmić własne oczy szyciowymi cudami.
I to nie na zdjęciach, tylko na żywo.
Żeby można było powzdychać bezpośrednio, a nie tylko do obrazków.
No i dobrze by było, żeby taka wystawa objęła swoim zasięgiem prace nie tylko warszawianek, ale i dziewczyn z całej Polski.

Logistycznie trudne?
No raczej!
Ale co to dla naszych dzielnych wolontariuszek-quilterek Ani i Lenki? ;)

Dzięki nim jest okazja i możliwość zaprezentowania naszych prac podczas tegorocznego VII Kongresu Kobiet w Warszawie, w dniach 11 -12 września 2015.
Kongres odbędzie się na Torwarze, ul. Łazienkowska 6a.

Lokal konkretny, przestrzenny, więc i prace się będą pięknie prezentować, jak i zwiedzający nie będą sobie deptać po odciskach i kopać się po piszczelach.

Wstęp na wystawę dla zwiedzających jest bezpłatny, ale trzeba wcześniej zarejestrować się na stronie Kongresu (wszystko jest w tym poście, tylko ciut niżej).


Wstawię teraz część zaproszenia, które napisały nasze kuratorki wystawy (po całość zgłaszamy się pod niżej podane adresy mailowe)


 Zapraszamy do udziału w wystawie poprzez prezentację 1-3 prac. Nie muszą to być prace najnowsze.
Z uwagi na bardzo nieodległy termin wystawy prosimy o potwierdzenie uczestnictwa w wystawie do 27 sierpnia 2015, godz. 22.00 do Uli   (...)

(...)Koszt udziału w wystawie wynosi 20,00 zł (jeśli ktoś zechce wpłacić większą kwotę nie możemy tego zabronić). Wpłaty powinny wpłynąć najpóźniej 30 sierpnia 2015 na konto Ewy(...)


I bardzo ważna wiadomość zarówno dla chętnych do wystawienia swoich prac, jak i dla zwiedzających:

Wstęp na wystawę w czasie trwania Kongresu Kobiet jest bezpłatny, wymaga jednak rejestracji i odebrania Identyfikatora, bez którego przebywanie na terenie Kongresu nie jest możliwe. Proszę zrobić to w miarę szybko, ponieważ zawsze istniej prawdopodobieństwo, iż organizator zamknie rejestrację wcześniej. https://www.kongreskobiet.pl/pl-PL/register-user/kongresy_kobiet/vii_kongres_kobiet/rejestracja

Po szczegółowe informacje zapraszam
na stronę na FB: https://www.facebook.com/groups/506597652839739/

Osoby nie posiadające konta na FB, zapraszam pod adresy mailowe (prześlemy odpowiednie pliki, dostępne dla fejsbukowców).

nika_002@tlen.pl
biuro@szkolapatchworku.pl

A zdecydowanie więcej na ten temat napisała jedna z głównych organizatorek, czyli Ania u siebie na blogu. O TU.

Tak więc reasumując: z ogromną przyjemnością, mam zaszczyt, w imieniu organizatorek, zaprosić  wszystkich chętnych (wystawców i zwiedzających) na wystawę  pt: "Patchwork po Polsku"!

3 komentarze:

  1. Yes, yes, yes! Będę bo chcę wspomóc organizację (pewnie jak zawsze po nocach :) ale w doborowym towarzystwie) jak i wystawić skromny uszytek.

    OdpowiedzUsuń
  2. Nie moja bajka, ale życzę udanej wystawy i ogromnego zachwytu gości, bo Wasze prace są przepiękne (polatałam po blogach i popodziwiałam )

    OdpowiedzUsuń

Dziękuję, że chcesz pozostawić po sobie ślad :-)